güldümgüldüm

İnanılması Güç Yaşanmış 7 Gerçek Olay

Yaşanmış gerçek olaylardan ve haber kaynaklarından derlenmiş 7 hikaye hazırladık.

#1

1985 yılında New Orleanslı can kurtaranlar o yıl içinde şehrin havuzlarında kimsenin boğulmamasından dolayı bir kutlama yapmak için parti düzenlemeye karar vermişler.O partide konuklardan birisi ilginç bir şekilde boğularak can vermiş.

0 puan
Upvote Downvote

#2

1975 yılında ingiliz bir çift televizyonda en sevdikleri programı izlerken erkek yarım saat süren bir gülme krizi sonucu kalp krizi geçirerek öldü. Eşi, cenazeden sonra program yapımcılarına bir mektup yazarak kocasının hayatının bu son dakikalarında çok mutlu ettikleri için teşekkür etti.

0 puan
Upvote Downvote

#3

Belçika'da yaşan bir Türk iş adamı olan Uğur cC ferrasine lpg taktırmak isteyince 145 bin euroluk otomobili şirket tarafından elinden alındı.Parayı ödediler mi bilinmez ama Ferrari gitti.

0 puan
Upvote Downvote

#4

Konya'nın Karapınar İlçesi'ndeki bir bekçi köpeği,sahibi Emin Çenesiz'in cep telefonunu yuttu.Olay köpeğin karnından telefon melodisi gelince anlaşıldı.Talihsiz küçük ebatlarda olan telefon dışkı ile dışarı atıldı.

0 puan
Upvote Downvote

#5

ABD'nin en çok satan gazetelerinden USA TODAY'in  5 kez pulitzer ödülüne aday gösterilen muhabiri Jack  Kelly'in yıllarca izlediğini ileri sürdüğü uluslararası haberler ve olaylarla alakalı yalan haberler yaptığı ortaya çıktı. Pulitzer ödülü: ABD'de en prestijli ödüldür.

0 puan
Upvote Downvote

#6

Jack Fen isimli macar adam eşini korkutmak amacıyla bir şaka hazırladı.Ve kendini asmış pozu verdi.Eve gelen eş ise bu durumu görünce bayıldı.Kapıyı açık gören komşu kadın ise iki cesetle karşılaştığını sanıp evi soymaya kalktı.Topladıkları ile tam evden çıkarken jack kadına tekme atmaya çalıştı ve cesedin canlandığını sanan kadın korkudan öldü. Jack ise beraat kararı ile serbest bırakıldı.

0 puan
Upvote Downvote

#7

Michigan Lonia'da sarhoş bir hırsız, iki hizmetçi kızdan nakit para istedi, parayı vermek istemeye hizmetçileri polis çağıracağını söyleyerek korkutmaya çalışan hırsız bu duruma aldırış etmeyen hizmetçiler karşısında gerçekten polisi çağırarak kendini tutuklattı.

0 puan
Upvote Downvote

Puan Ver

0 puan
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

Bu içerik, editörümüz MegaloManyak tarafından oluşturuldu. Birdahabak'ta herkes editör olabilir: Lütfen giriş yapınız.

Sahip olmak istediğim ama olamadığım insanları severim.

Tarihteki En Büyük 10 Komplo Teorisi

Ünlülerin ‘Güler Misin Ağlar Mısın?’ Dedirten En Acayip Gafları