birdahabak.com bir sosyal paylaşım platformudur. Burada herkes yasalar çerçevesinde özgürdür. Söylemek istediği şeyi olan özgürce söylesin. Biz yayın ilkelerimizle tepesine inmesini biliriz. Kimse sizi engellemez, ama arkanızdan vurabilir. Kimin ne diyeceğini önceden kestiremediğimiz için tedbiren birdahabak.com’u 18 yaşından küçüklerin tek başına ziyaret etmelerini tavsiye etmiyoruz. Fakat size kötü bir haberimiz var, birdahabak.com’da yayınlanan her şey uydurma, gerçek dışı ve yalan dolandır, gerçeğe en yakın olduğu noktada bile olsa olsa tarihi olaylardan, kişiliklerden ilham alınarak yazılmış hayal ürünü şeylerdir.

Peki biz kimiz? -Bizi bilen bilir. Bilmeyene zaten ne kadar anlatsak boş.

Keyfinize bakın. Boş işlerle uğraşın. Sakız çiğneyin. Sakız çiğnemek bir çok şeye iyi gelir. Can sıkıntısını gidermeye, sigara içme isteğini bastırmaya yarar. Diyetteyseniz sizi yemek yemekten bile alıkoyabilir. O halde boş işlerle uğraşmak bir çok şeye iyi gelebilir.

 

 

 

 

 

Birdahabak – Künye

 

 

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Zindor Medya Dış Tic. Ltd. Sti

 

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Sevgi Baykara

 

[email protected]

Editörler / Editors

Yağmur Kuzu

[email protected]

Orijinals

[email protected]

 

 

Reklam / Advertise

[email protected]

 

Adres:

Zindor Medya

Göknar Sk. 35/8

Beşiktaş / İstanbul

 

GİZLİLİK POLİTİKASI
© Copyrigth 2018 birdahabak.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları birdahabak.com’a aittir. birdahabak.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar birdahabak.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
birdahabak.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. birdahabak.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the birdahabak.com. However, sometimes the birdahabak.com uses third parties to process your information. birdahabak.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the birdahabak.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the birdahabak.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the birdahabak.com and its services. When you use birdahabak.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the birdahabak.com’s full Privacy Policy.