sevdimsevdim süpersüper kızgınkızgın güldümgüldüm ağlıyorumağlıyorum bu neydibu neydi

Görünce Aynı Ben Diyeceğiniz 10 Çılgın İllüstrasyon

Texaslı Alicia Herber’ın çizdiği eğlenceli illüstrasyonlar, sizlere gördüğünüz anda tanıdık birilerini hatırlatacak. Hepimizin zaman zaman düşündüğü veya yaşadığı durumları içeren resimlere gelin bir de birlikte göz atalım. İşte kendinizden parçalar bulacağınız ve yüzünüzde güller açtıracak 10 efsane illüstrasyon sizlerle.

“Kim uğraşacak yemek yapmakla” dediğiniz an ile sipariş verdiğiniz anın arasında sadece 3 saniye olması…

Özellikle çalışan veya okula giden bir insansanız, eve geldiğinizde yemek yapmakla uğraşmak istememeniz oldukça doğal. Sonuçta tüm gün yoruldunuz ve tencereyi ocağa koyacak haliniz kalmadı. Bu noktada masum bir pizza söylemenin kimseye zarar olmaz değil mi?

1 puan
Upvote Downvote

Hazır çorba veya puding yaparken SİZ

Belki aynı tarifi defalarca denemiş ve başarılı olmuş olabilirsiniz. Fakat bu tabii ki paketlerin üzerindeki tarifleri tekrar tekrar okumayacağınız anlamına gelmiyor.

0 puan
Upvote Downvote

Telefonla konuşmaktan hoşlanmayanların gözü yaşlı

Tahmin edersiniz ki mesaj atmak çok daha rahattır. Özellikle karşınızdaki kişi çok da samimi olmadığınız biri ise telefonda geçireceğiniz 20 saniye bile size ızdırap gibi gelebilir. Oysa mesaj atmak öyle midir? Düşünüp yazar, beğenmez siler veya cevabı gördüğünüz halde görmezden gelebilirsiniz.

0 puan
Upvote Downvote

Kedinin de bu durumdan haberi var mı acaba?

Minik dostlarımız bizim için oldukça büyük bir önem taşıyor. Hele hele bir de minik bir kediyi yeni doğduğunda sahiplenip, büyüyene kadar her anında yanında olduysanız, onun sizin çocuğunuz olduğu gerçeğini hiçbir şey değiştiremez. Ee tabii çocuğunuzu başkaları ile paylaşmak istemeyebilirsiniz.

0 puan
Upvote Downvote

Instagram kızları ve SİZ

Tamam, sokakta da shoplu gibi gezen kızlarımız var ancak dürüst olalım her an ultra süs ve bakım ile gezmiyoruz. ‘Ben öyleyim’ diyorsanız, o zaman durumu siz ve biz olarak ayırabiliriz.

0 puan
Upvote Downvote

Hayaller ve hayatlar

Durum bir de başınıza flört döneminde geldiyse, yanlış anlaşılmamanız imkansız. Oysa siz sadece mısır kovasına uzanmak istemiştiniz. Öyle istemiştiniz değil mi?

0 puan
Upvote Downvote

İş yerlerinde daima karşınıza çıkan su sorunsalı

Başkasının bardağından içsen ayrı dert, paranoyak gibi kendi bardağını bile defalarca yıkasan ayrı dert. Ama özellikle ofis ortamlarında başımıza gelen bu durum, bir süre sonra sizi gerebilir.

0 puan
Upvote Downvote

Ama o minik tatlı kaktüsleri kim sevmez ki…

Biz kadınlar kaktüs ve gül sevenler olarak ikiye ayrılabiliriz. Bir de bu sevginin ileri evreleri var ki onlar evi yavaş yavaş bitkiler ile donatmakla başlar.

0 puan
Upvote Downvote

Kediler sizi sevmek istiyorsa, sevecek. Kaçışınız yok

Kedilerin sizi ne zaman sevimli bulacağını bilemezsiniz ancak bir kedi sizi sevmek istiyorsa, onu çok da kızdırmadan sizi sevmesine izin verin.

0 puan
Upvote Downvote

‘Bir bitmediniz’ dediğiniz arkadaşlarınız ve SİZ

Tabii ki bu tür başarılar veya mutluluklar yaşayan arkadaşlarımızı tebrik ediyor, bazen kıskanıyor bazen de takdir ediyoruz. Ancak özellikle Instagram gönderileri çoğu zaman içimizi bayabiliyor. Ha bir de unutmadan, bunlara 45628 tane mezuniyet fotoğrafı paylaşan arkadaşlarımızı da ekleyebiliriz.

-1 puan
Upvote Downvote

Puan Ver

1 puan
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

Bu içerik, editörümüz MegaloManyak tarafından oluşturuldu. Birdahabak'ta herkes editör olabilir: Lütfen giriş yapınız.

Sahip olmak istediğim ama olamadığım insanları severim.

Sayısal Loto Oynaması Gereken Dünyanın En Şanslı 17 İnsanı

En Kral Malikaneyi Verseler Değişmeyeceğiniz 8 Küçük Ev