sevdimsevdim süpersüper güldümgüldüm bu neydibu neydi

Farklı Bir Bakışla Evlilikte Kama Sutra’nın Rolü

Peki ya evlilikte Kama Sutra? Evlilik aşkı öldürüyor mu öldürmüyor mu hala tartışıladursun karikatürist Farley Katz ve roman yazarı Simon Rich evlilikte Kama Sutra’nın rolünü inceleyen muzip bir kitap yayınlayarak bizi aydınlattılar.

Seksin hint öğretisi Kama Sutra, M.Ö 400 yıllarına dek uzanan bir tarihe sahip. Sadece kadın-erkek arasındaki cinsel birleşmenin incelikleri değil bir yaşam tarzı da olan bu Hint öğretisi o zamanlardan ta bu zamanlara kadar nice çifte yol gösterdi ve göstermeye de devam ediyor.

Peki ya evlilikte Kama Sutra? Evlilik aşkı öldürüyor mu öldürmüyor mu hala tartışıladursun karikatürist Farley Katz ve roman yazarı Simon Richevlilikte Kama Sutra’nın rolünü inceleyen muzip bir kitap yayınlayarak bizi aydınlattılar, sağ olsunlar.

Dünyanın en az erotik rehberi” alt başlığıyla yayınlanan bu kitaptan seçtiğimiz pozisyonlar ve çizimler ise aşağıda… Acı gerçeklerle yüzleşmeye hazır olun.

Not: Görseller iş yerinde açmaya gayet uygundur ama evlilikten soğumanıza yol açabilir.

 

1 – Dürtme pozisyonu

Kadının erkeğin ayağına yakın bir yeri temizlemesi erkeğin de temizlik yapması gerektiğine işarettir. Ve buna evli çifler için Kama Sutra öğretisinde dürtme pozisyonu adı verilir.

2 – Standartların değişimi pozisyonu

Eğer bir adam kadının yanında gaz çıkarırsa ve özür dilemezse buna standartların değişimi pozisyonu denir.

3 – Bulaşık pozisyonu

Evin erkeği bulaşık makinesini doldururken adam yanlış yaptığı için kadın işe el atmak zorunda kalması durumuna ise bulaşık pozisyonu deniyor bu yeni nesil öğretide.

4 – Yakın temas pozisyonu

Kadın odaya girdiğinde adam laptop’ını çat diye kapatıyorsa bilin ki adam Facebook’ta eski sevgililerinin fotoğraflarına bakıyordur. Bu pozisyona ise evlilikte yakın temas pozisyonu deniyor.

5 – Yaralı hipopotam pozisyonu

Kadın eşyaların yerini değiştirmek için bir erkeğin yardımına ihtiyaç duyduğunda ve bunu kocasından istemek yerine mahallenin gençlerinden birini yardıma çağırırsa ve bu delikanlı gencimiz de kadının önünde tişörtünü çıkarırsa, kadın da çocuğa yıllardır kocasına hiç bakmadığı gibi bakmaya başlarsa buna biz yaralı hipopotam pozisyonu diyoruz. Yazık, günah.

6 – Bölünen toplantı pozisyonu

Adam kadının boynunu öpmeye başlayıp kadın da erkeğin göğsünü okşadığı o romantik anda evin küçük çocuğu bir şeyden korktuğu için odaya çığlık atarak dalarsa buna da bölünen toplantı pozisyonu deniyor.

7 – Huysuz aşk kuşları pozisyonu

Karı-koca, başka bir evli çiftin evinde yemeğe davetli olduğunda ve bu çiftin sorunlarının kendininkilerden daha kötü olduğunu anladıklarında masa altında el ele tutuşurlar ve birbirlerine gururla bakarlar. Buna da huysuz aşk kuşları pozisyonu diyoruz.

8 – İnatçı keçi pozisyonu

Kocası ona yıllardır yeni bir şey almadığı için dertlenen kadın yeni giysiler almak için kocasını alışverişe götürmeye zorlarsa ama adam inatla gitmemekte diretirse bu pozisyona da inatçı keçi deniyor.

9 – Bir dakikalık huzur pozisyonu

Koca olacak adam arkadaşlarıyla maç izlemeye gittiğinde ve kadın adamın yokluğunda şarabını alıp uzun bir banyo keyfi yaparsa buna da bir dakikalık huzur pozisyonu diyoruz ve size evliliğinizde mutluluklar diliyoruz.

Puan Ver

0 puan
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

Öpüşme Hakkında Az Bilinen 10 Şaşırtıcı Bilgi

Çocuğunuzu Eğlendirecek 20 Basit Ama Etkili Aktivite