sevdimsevdim süpersüper kızgınkızgın bu neydibu neydi

Eski Sevgiliye Dönülmemesini Gerektiren 14 Neden

Ayrılıkların ardından bazen yalnızlıktan, bazen yaşanılan güzel anların unutulmamasından bazen de halen seviyor olma ihtimalinden dolayı eski sevgiliye dönmek isteriz. Ama dönmemeliyiz! Nedenleri listemizde.

 

1. “Eski” olumsuz çağrışımlar barındıran bir kelime. Bir ortamda bu kelimeyi kullandığınızda otomatik olarak negatif enerjileri ilişkinize çekeceksiniz.

Bak “vintage” kelimesinin böyle bir enerjisi yok, vintage sevgili dense olabilirdi sanki.

2. Eski sevgilinin eski olmasının bir takım sebepleri olmalı değil mi? Affetmiş, unutmuş, unutmuş gibi yapmış olabilirsiniz, ama içinizde bir yerlerde duruyor emin olun.

3. Ayrılmanızın ardından eminiz ki bazı arkadaşlarınız sevgiliniz hakkında hiç de iyi konuşmadı… Ee şimdi ne yapacaksınız?

4. Bir kere bitmiş olan şey neden bir daha bitmesin? İçinizden bu kuşkuyu atabilecek misiniz? Hiç sanmıyoruz.

5. Çevrenizdeki, hayatınızdaki tüm insanlara biz yeniden birlikteyiz diyeceksiniz, yetecek mi? Hayır bir sürü açıklama sizi bekliyor.

6. Peki sevgiliniz sizden ayrıldıktan sonra birileriyle görüştü mü? Bana ne diyebilirsiniz ama emin olun aklınıza takılacak.

7. Artık çok daha hassas bir ilişkiniz var, çok daha özenli olmanız, üzerine titremeniz gereken bir ilişki, farkındasınız sanırız.

8. Değişmeniz gerekecek, hala ilişkinizin ilk evresindeki insan olamazsınız, o ilişkiden farklı biri olmanız beklenecektir, inanmıyorsanız deneyin görün.

9. Eğer ayrılığınız uzun sürmüşse işiniz çok daha zor, çünkü yalnız zamanlarınızda biriktirdiğiniz acılar, üzüntüler ve öfke mutlaka bir yerden çıkacaktır.

10. Diyelim eski sevgilinize döndünüz, mutlusunuz ama ya ayrılırsanız? İşte o zamanki pişmanlığın tarifini yapmamız zor.

11. Acaba onu hala sevdiğin için mi geri döndün yoksa yalnızlıktan, kimseyi bulamamktan, vs. dolayı mı? Sebep ne olursa olsun içini bir kurt kemirecek.

12. Etrafında, çevrende, arkadaşların, eşin, dostun arasında eski sevgilisine geri dönüp mutluluğu yakalamış kaç kişi var? Yaa…

13. Etrafında, çevrende, arkadaşların, eşin, dostun arasında eski sevgilisine geri dönüp mutluluğu yakalamış kaç kişi var? Yaa…

14. Ancak olmaz olmaz diye bir şey yok, yarım kalmış şeyleri tamamlayıp güzel günlere ulaşabilmeniz de olası… Ama çok zayıf bir ihtimal olduğunu da unutmayalım.

Kaynak

Puan Ver

0 puan
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

Görünüşlerine Aldanılmaması Gereken Birbirinden Güzel 23 Kadın Tutuklu

Diyet Yapanların Bilmesi Gereken Altın Değerinde 22 Tüyo