sevdimsevdim süpersüper kızgınkızgın güldümgüldüm yok artıkyok artık ağlıyorumağlıyorum bu neydibu neydi

Erkeklerin Karşı Koyamadığı ve Sizi Daha Çekici Gösterecek 6 Şey

Erkeklerin kadınlarda aradığı özellikler nelerdir? Erkekler için bir kadını çekici kılan özellikleri nelerdir? Bu soruların cevabını araştıran bilim insanlarına göre listemizde de paylaştığımız bu 6 şey sizin daha çekici olmanızı sağlayacaktır.

Biz de bilimsel olarak erkeklerin karşı koyamadığı bazı durumları ele aldık, bunların bazıları saçma gelebilir, ama bir çoğu mantıklı gelecektir.İş hayatına göre, erkeklerin ilk odak noktası, kadınların üretken olma durumudur. Erkek kadınlardaki temel özelliklere bakmak için tasarlanmıştır. Sağlıklı ve doğurgan kadınlar daha cazip gelmektedir. Erkekler bilinçaltında bebek sahibi olma düşüncesinde olduğundan, bu durumlar önemlidir.

Bilim, erkeklerin kadınlara karşı koyamadığı 6 özelliği kanıtlamıştır. Eğer kadınsanız çekici olmak için buradaki seçenekler sizi çekici kılıyor .

1 – Daha Geniş Bel Ve Kalçalar

Görünen o ki bu durum 10 üzerinden 7 almıştır. Bel ve kalçanın geniş ya da büyük olması erkeklerin vazgeçilmez durumudur. Seksin yanı sıra doğum için daha sağlıklı olacağını düşünmektedirler. Bel eğitmenleri Kardashianın neden trend olduğunu bu şekilde açıklıyor sanırım.

2 – Yüksek Ses

Yapılan bir araştırmaya göre erkekler tiz sesli kadınlardan pek hoşlanmamaktadırlar. Küçük kadınsı vücudu olanlarda biraz çekici olmaktadır. Ancak Gerçek ev hanımları için yüksek ve gür bir ses çekici olmaktadır.

3 – Sağlıklı Saçlar

Parlak, tam ve uzun saçlar çok çekici gelmektedir. Yine sağlık ve bereket işaretidir. Ve unutmayın ki sahte ve salonlara yapılan saçlar çok fazla çekici gelmemektedir. Unutmayın ki bu insanlık yarışı için çok önemlidir.

4 – Gülümsemek

Eh tabii ki, mutlu insanlar daha çekici insanlardır ama bilim bundan da daha iyi beyaz dişli olmayı çekici olarak kanıtlamıştır.

5 – Az Makyaj

Kadınlar, makyaj yaptıklarında, göz farı, güzel dudaklar, gibi şeylerin kendilerini güzel ve çekici yaptıklarını düşünebilirler. Ancak erkeklere göre doğal görünüm daha çekici gelmektedir. Videoda yapılan araştırmada erkekler kadınların %40 daha az kozmetik ürünleri kullanmasını tercih ettiklerini söylüyorlar. En iyisi doğal görünüm ve güzelliktir, bu konuda bilime söz düşmemektedir.

6 – Kırmızı Giyinmek

Kırmızı şehvetle ilişkili bir durumdur. Bilim adamları kırmızı giyen kadınların cazibelerinin arttığını kanıtlamıştır. Bu çok doğrudur.

Puan Ver

1 puan
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

Kişiyi Yalnızlığa ve Mutsuzluğa Sürükleyen Zekiliğin 17 Dezavantajı

İnsana Hayatı Zehir Eden 13 Psikolojik Rahatsızlık