sevdimsevdim süpersüper kızgınkızgın güldümgüldüm yok artıkyok artık ağlıyorumağlıyorum bu neydibu neydi

Aşık Erkek Nasıl Davranır?

Erkekler genel olarak aşık olduğunda kendini çok fazla bu durumuna kaptırma eğilimindedir. O kişiden gözleri başka bir şey görmez ama bu durum bazı erkeklerde tam tersine ilk başta belli etmemeye çalışır. Bazı erkekler kabul edilmeme duygusundan dolayı emin olmadan o kişi aşkını belli etmez kendi içinde yaşar.

Aşk, belki de dünya üzerinde yaşanan en güzel duygudur. Aşık olduğumuzda yaşam bir anlam kazanır, aşkın verdiği sevgi ile mutlu oluruz. Sadece aşık olduğumuz insan değil, çevremizdeki her şeyi sevmeye başlarız. Bu nedenle aşk yüce bir duygudur. Aşık olmadan geçen bir hayat anlamsızdır. Hayatımız boyunca unutamayacağımız anlar olan, ilk el ele tutuşmak, ilk öpücük, ağlamak ve mutlu olmak hepsi aşkın içindedir. Mutluluk ve hüznün bir arada yaşanabileceği tek duygudur.

Aşık bir erkek, hassastır. Bir kadının her şeyini düşünür, gününü, işini, hayatındaki insanları, olasılıkları, iyiyi ve kötüyü. Erkeklerin bu konuda hassas olmadıklarını düşünen kadınlar yanılırlar. Çünkü erkek aslında aşık olduğunda kadından çok daha fazla duygusal olur. Sadece dışarıya çok fazla duygularını yansıtamadığından öyle düşünülür. Erkek, aşık olduğu kadını yanında ister ve hep onunla olmak için zaman ve vakit ayarlar. Sizinle sürekli bir arada olmak isteyen, her şeyinizle ilgilenen bir erkek hayatınızdaysa bilin ki size deliler gibi aşık.

Aşık bir erkek, size çiçekler alır, sürprizler yapar. Bunu yapamıyorsa hareketleri ile sevgisini belli etmeye çalışır. Sizi taklit eder, yaptığınız her şeyi sever. Sizin hayatınızda olan bütün insanlar onunda hayatına girer, ilgi alanlarınız onun ilgi alanları olur ve bundan gocunmaz çünkü mutludur. Çünkü, aşıktır.

Kim demiş erkekler ağlamaz diye? Seven erkek ağlar ve üzülür. Sizin için ağlayan bir erkek hayatınıza girdiyse ne mutlu size. Bırakın hayatınızın baş tacı olsun. Sizin için her şeyi göze alabilen, seven bir adama sahip olmak her kadın için ne yazık ki mümkün olmuyor. Peki bunu nasıl mı anlayacaksınız? En ufak tartışmada ruh hali değişiyor ve sizden asla vazgeçmiyorsa işte o erkektir.

Aşkın kimyasında kavga ve tartışma vardır. Eğer hiç tartışmadığınız ve kavga etmediğiniz bir ilişki yaşıyorsanız bu ilişkide aşk ve tutku yoktur. Bu nedenle tartışmalar olmalıdır ve bu sayede uzlaşmalarda yapılmalıdır. Eğer sizinle tartışan bir sevgiliniz varsa hiç korkmayın çünkü aşıktır.

Erkekler ve kadınların duygularını genelde farklı biçimlerde ifade ederler. Gelin, aşık olan bir erkek neler yaparmış öğrenelim…

Bir Erkeğin Size “Aşık” Olduğunu Gösteren 7 Davranışı

1.Her Zaman Güzel Olduğunu Düşünürler

Birçok kadın, yüzünde lekeler olduğunu, göz altında halkalar oluştuğunu ve bunun gibi bir sürü güzelliğini etkileyen şeyler yaşadığını düşünür. Aşık olan bir adam güzelliğiniz hakkında hiçbir şeyi dert etmez, çünkü o sizi görünüşünüz ile sevmez.

2.Gezileri, Planları ve Önemli Tarihleri ​​Asla Unutmazlar

Çoğu erkek, kendi kendine hareket etmeye alışmıştır ve maalesef kadınlar, her şeyi buna göre planlamak zorunda kalıyorlar. Ancak sevgililer bu gerçeği göz önünde bulundurur ve size harika sürprizler yaparlar.

3.Gündelik Şeyleri Seninle Yapmaktan Hoşlanırlar

Sıkıcı ve zorunlu işler hayatımızın bir parçasıdır.  İşe gitmek, fatura ödemek ve yiyecek alışverişi yapmak gibi şeyleri seninle birlikte yapmaktan hoşlanıyorsa, “aşk kapıyı çalıyor” demektir.

4.Seni Mutlu Etmek İçin Yemek Yaparlar

Bir erkek seni mutlu etmek için yemek yapıyorsa, bu şüphesiz aşktır. Erkekler için yemek yapmak kolay değildir ve bunu senin için yapıyorsa, doğru adamı buldun demektir.

5.Sevdikleriniz ve Endişeleriniz İçin Kavga Ederler

Tartışmalar sırasında, bir şey yüzünden hayal kırıklığına uğradığınızda veya kıskanç hissettiğinizde, bunu görmezden gelmeye çalışmaz. Bunun yerine, ilişkisine barış ve mutluluk getirmek için elinden geleni yapar. Bunların hepsi, seni kaybetmemek içindir.

6.Sizin İçin Her Şeyi Feda Etmeye Hazırdırlar

Eğer planlarını sizi mutlu etmek için değiştirirse, bu gerçek sevginin bir işaretidir.  Bunu yaparak, en büyük önceliğinin “siz” olduğunuzu gösterir.

7.Zayıf Görünmekten Korkmazlar

Erkekler, zayıf yönlerini göstermekten çekinirler. Fakat gerçekten sizi seviyorsa, duygusal bir film izlerken ya da yorulduğunu itiraf ederken bir gözyaşı dökmekten korkmayacaktır. Asıl önemli olan, sizi kaybetmekten korktuğunu itiraf etmekten korkmamasıdır, çünkü asıl zayıflığı ve gücü sizsinizdir.

Puan Ver

-1 puan
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

Bu içerik, editörümüz Cokiyibence tarafından oluşturuldu. Birdahabak'ta herkes editör olabilir: Lütfen giriş yapınız.

Çok iyi bence diyeceğiniz sözler burada.

Cildin Genç Kalması İçin Yapılması Gerekenler

Su İçmeyi Arttırmanın Yöntemleri